KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893258
nr 1589 3258
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Fiskare. Signerad. Olja på pannå, 35x59 cm, yttermått inklusive ram: 51x75 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:06:07
5/1 21:36:59